.

piątek, 27 marca 2015

.Hej, trochę mnie nie było no ale jestem, wreszcie ! Nareszcie mamy wiosnę oby pogoda była taka jak do ej pory. Czemu cieszę się z wiosny ? Ładniejsza pogoda= więcej zdjęć . Cudownie. Co do 2 punktu w tytule "Nowa Ja" we mnie też są zmiany od wiosny, dieta i ćwiczenia. Efekty powoli są, 2,5 kg w 2 tygodnie ? A wystarczyło odłożyć słodycze, jeść regularnie i trochę ruchu :) Dzisiaj zostawię was z kilkoma zdjęciami które były jako 1 wykonane w tegoroczną  wiosnę .


Na zdjęciach Klaudia. 
Miłego oglądania :) 
  
 


 

 

 

 

 

 6 komentarzy:

 1. Ciekawy pomysł na sesję, jednak ze zdjęć podoba mi się tylko pierwsze. Na innych firanka źle się układa lub kadr jest nieciekawy - stoisz albo za daleko, albo za blisko, ucinając modelkę. Pierwsze zdjęcie natomiast jest dobre, interesujące. Jedyne co to włosy modelki zlewają się z drzewem za nią.

  aoi-fotoblog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne zdjęcia ;)
  Mam prośbe, poklikasz u mnie w linki na blogu? Byłabym wdzięczna :*

  photo-kinga.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł na sesję, sama przymierzałam się na zdjęcia z firanką albo czymś takim. Fajnie jakbyś nałożyła efekt czerni.

  Obserwuje(jako:Aleksandra Młodzińska) i zapraszam
  http://aleksandramlodzinska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. ciekawy pomysł na zdjęcia ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pierwsze zdjęcie jest świetne. Jest w nim coś intrygującego. Kolejne trzy, jak i to ostatnie podobają mi się zdecydowanie mniej. Coś w nich zgrzyta. Jeszcze to bez firanki jest ładne, jednak po przyjrzeniu się mina modelki wydaje się być troszkę dziwna. Mimo wszystko ogólne wrażenie jest pozytwne. Fotografie są takie bajkowe. Śliczne.

  cienieludzi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne zdjęcia, zapraszam do obserwowania, ja już obserwuję Ciebie:)
  http://oczamiobiektywu1.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń